Угорщина виділить $3,5 млн на допомогу у вивезенні українського зерна до Африки

Угорщина виділить 3,5 мільйона доларів на відправку зерна з України до Африки. Про це 9 січня повідомляє видання Portfolio із посиланням на міністра закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

"Угорщина та Демократична Республіка Конго зацікавлені у якнайшвидшому встановленні миру та припиненні збройних конфліктів", - заявив глава МЗС Угорщини.

За словами Сійярто, 3,5 мільйона доларів для вивезення українського зерна до Африки є частиною глобальної відповідальності. Також він знову закликав до діалогу, припинення вогню та переговорів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Угорщина заморозила російські активи на 870 мільйонів євро.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
24.06.2025
10:04

"Путін хоче, щоб Україна сама ініціювала капітуляційний сценарій" — К. Матвієнко про імітацію переговорів

Фактично ніхто у світі зараз не тисне на нього з вимогою хоча б припинити вогонь та зупинити вбивства українців – от він і намагається цю тему прибрати з поля уваги.
Світ
23.06.2025
12:00

"Кремль намагається не відставати від президента США, який не має уявлення, куди рухається". ЗМІ про "українські" дії адміністрації Трампа

Приємний сюрприз для Росії, у якої якраз почав пересихати бюджет через їхнє падіння. Ціни на нафту виростуть на понад 100 доларів за барель, якщо заради помсти США за удари по його атомній інфраструктурі Іран перекриє Ормузьку протоку,
Донбас
22.06.2025
17:11

Адвокат диявола: як у "ДНР" маскували військовий злочин Кремля. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу 

Минулого тижня донецькі ЗМІ виступили в ролі всеросійського асенізатора - у найгірших традиціях кремлівської пропаганди одразу після варварського обстрілу Києва, загибелі й поранення десятків мирних мешканців "офіційні" й аматорські інформаційні...
Всі статті