Угорщина знову заблокувала санкції ЄС проти патріарха Кирила

Влада Угорщини вдруге поспіль заблокувала внесення до санкційних списків Євросоюзу глави рпц патріарха Кирила. Про це повідомив у Твіттер редактор Радіо Свобода з питань Європи Рікард Юзвяк 29 вересня

"Деякі країни-члени ЄС намагалися запровадити санкції проти патріарха Кирила, але Угорщина заблокувала їх, як і минулого разу", - написав Юзвяк.

За його словами, влада Угорщини вважає, що "жоден релігійний лідер не повинен бути внесений до списку санкцій".

Нагадаємо, напередодні Естонія запропонувала внести патріарха Кирила до списку санкцій ЄС.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті