Великобританія і Польща домовилися побудувати в Україні два села для ВПО

Велика Британія і Польща домовилися побудувати в Україні два села для розміщення переселенців. Про це 28 березня повідомляє Sky News.

"Протягом останнього року Путін продовжував націлюватися на цивільні будинки та інфраструктуру, за що український народ заплатив високу ціну", - заявив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі.

Щоб допомогти нашій країні та її громадянам, у Львівській і Полтавській областях хочуть побудувати тимчасові села. Британія вже пообіцяла виділити 10 мільйонів фунтів стерлінгів на фінансування їхнього будівництва.

"Це нове британсько-польське партнерство допоможе забезпечити світлом, теплом і будинками тих, хто найбільше потребує", - зазначив Клеверлі.

За його словами, у таких населених пунктах зможуть проживати близько 700 осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київській області відкрили чергове модульне містечко для тих, хто втратив житло.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті