Великобританія і Польща домовилися побудувати в Україні два села для ВПО

Велика Британія і Польща домовилися побудувати в Україні два села для розміщення переселенців. Про це 28 березня повідомляє Sky News.

"Протягом останнього року Путін продовжував націлюватися на цивільні будинки та інфраструктуру, за що український народ заплатив високу ціну", - заявив міністр закордонних справ Британії Джеймс Клеверлі.

Щоб допомогти нашій країні та її громадянам, у Львівській і Полтавській областях хочуть побудувати тимчасові села. Британія вже пообіцяла виділити 10 мільйонів фунтів стерлінгів на фінансування їхнього будівництва.

"Це нове британсько-польське партнерство допоможе забезпечити світлом, теплом і будинками тих, хто найбільше потребує", - зазначив Клеверлі.

За його словами, у таких населених пунктах зможуть проживати близько 700 осіб.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київській області відкрили чергове модульне містечко для тих, хто втратив житло.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті