Велика Британія ввела нові санкції проти російських силовиків та іранських чиновників

Великобританія запровадила нові санкції щодо низки російських силовиків та іранських чиновників. Про це 9 грудня повідомляється у заяві британського уряду.

Зокрема, до списку санкцій потрапив командир 90 танкової дивізії РФ полковник Раміль Ібатуллін, який бере участь у російському вторгненні в Україну. Також санкції запровадили проти співробітника ФСБ росії в Криму Андрія Тишеніна та старшого оперуповноваженого в Криму Артура Шамбазова, які у 2015 році катували українця Олександра Костенка.

Також британські санкції було введено проти 10 іранських чиновників. Усі вони причетні до судової та правоохоронної системи. Серед них 6 осіб, відповідальних за переслідування протестувальників та винесення вироків, зокрема страти.

Про нові санкційні обмеження оголосив міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі. Вони передбачають заморожування активів та заборону на в'їзд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єврокомісія підготувала 9 пакет санкцій проти РФ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті