Вдова і мати випадкової жертви "марша справедливості" Пригожина слізно просять путіна про компенсацію – адже дружини пілотів її отримали

Вдова й мати цивільного чоловіка Віктора Савєльєва з Ростовської області, який випадково загинув від артобстрілу під час заколоту Пригожина, записали відео звернення до путіна, якого особисто просять про компенсацію. Відповідне відео розмістив офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm 7 липня.

"Жертви громадянської війни на росії хочуть грошей за чоловіка/сина, якого (випадково) прибило російською артою в машині на трасі біля Ростова в ході "марша справедливості вагнерівців", – йдеться в повідомленні. – Кажуть, що дружини російських пілотів отримали компенсацію, а типу "чєм ми хужє?"

Раніше повідомлялось, що в ГУР заявили, що Пригожина ще рано списувати з рахунків.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті