Вдається просуватись: Маляр розповіла про ситуацію у Бахмуті та на флангах у передмісті

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр прокоментувала обстановку на фронті біля Бахмута, де спостерігається зниження інтенсивності боїв на флангах у передмісті. Про це вона пише у Телеграм-каналі ввечері, 24 травня.

"Протягом дня спостерігається зниження  інтенсивності боїв на флангах у передмісті Бахмута. Але це не означає, що ворог слабшає. Навпаки - ворог намагається посилитись на флангах та робить ставку на артилерійський вогонь, здійснюючи постійні обстріли", - повідомила Маляр. 

За її інформацією, разом з тим, нашим військам вдається потроху просуватись. 

Заступниця міністра оборони також пише про безпосередньо Бахмут.

"В місті Бахмут знижена кількість ворожих штурмових дій. Ворог здійснює заміну підрозділів. Наші оборонці контролюють деяку частину району «Літак» у південно-західній частині міста", - зазначила Ганна Маляр.

Як повідомлялося, цієї доби нашими захисниками знищено 2 ворожі ударні БпЛА типу “Shahed” та 1 розвідувальний БпЛА типу “Орлан-10”. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 24 травня.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті