Важкоатлет з Луганської області Сергій Котелевський став чемпіоном України

Спортсмен з Луганської області Сергій Котелевський переміг у чемпіонаті України, який відбувається в Луцьку. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 16 березня.

"Наш важкоатлет Сергій Котелевський здобув "золото" чемпіонату України", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в місті Луцьк завершується чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років. Луганську область там представили Ангеліна Селіванова та Сергій Котелевський. Котелевський у ваговій категорії 73 кг став чемпіоном змагань з результатами: ривок 128 кг, поштовх 150 кг, сума двоборства 278 кг.

"Раніше Ангеліна Селіванова теж виборола титул чемпіонки України", - пише Лисогор.

Уточнюється, що підготували спортсменів тренери Віталій Гребельний, Марія і Костянтин Селіванови.

Раніше повідомлялось, що пауерліфтер з Рубіжного Олександр Лужбін став чемпіоном України.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті