Ватажок окупантів Ходаковський жаліється, що українці краще обороняються, бо "захищають свою землю"

Командир окупаційного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що українські військові краще ведуть оборону, оскільки знають, що "воюють за свою землю". Про це бойовик написав у своєму телеграм-каналі.

"Спостерігаючи за нашими героїчними зусиллями на Бахмутському напрямі, я, проте, віддаю належне й супротивникові: якби ми демонстрували таку завзятість в обороні – історія цієї війни писалася б дещо інакше. Вони вважають, що захищають свою землю – до нас, схоже, ця істина ще не дійшла", - нарікає Ходаковський.

Як повідомлялося раніше, в Інституті з вивчення війни вважають, що провал наступу РФ на Луганщині, в Угледарі та неминуче завершення її наступу у Бахмуті створюють добрі умови для українського контрнаступу

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Всі статті