Ватажок "ЛНР" заборонив продаж алкоголю ще в одному районі окупованої Луганщини

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник своїм "указом" заборонив реалізацію алкоголю на території окупованого Міловського району Луганської області.

"Внести зміну до указу голови ЛНР "Про деякі питання обігу спиртних напоїв на території ЛНР у період дії військового стану", - йдеться в "указі".

Раніше Пасічник заборонив реалізацію алкоголю на окупованих територіях Кремінського, Сватівського, Попаснянського районів, а також у Лисичанську, Рубіжному та Сєвєродонецьку.

Як повідомлялося раніше, 19 січня у Старобільську 30 російських загарбників отруїлися неякісною горілкою.

 

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті