Ватажок "ДНР" заявив про намір будувати в центрі окупованого Донецька багатоповерхові будинки з басейнами і підземними парковками 

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін заявив про намір будувати в центрі окупованого Донецька багатоповерхові будинки з басейнами і підземними парковками. Про це написав у себе в Телеграм.   За словами Пушиліна, "інвестиційний комітет визнав масштабними 13 проектів". До них, зокрема, увійшли "організація виробництва електрощитової продукції та трансформаторних підстанцій, будівництво електрометалургійного заводу з переробки металобрухту, створення молочно-товарної ферми в Шахтарському районі, розробка Анадольського родовища гранітів і діоритів і будівництво багатоквартирного будинку в Донецьку".

Ще кілька проєктів відправили на доопрацювання. Зокрема відклали проєкти з будівництва багатоквартирних будинків у центрі Донецька з відкритими басейнами і підземними паркінгами з електрозарядними автостанціями. "Вони загалом схвалені", - повідомив ватажок "ДНР".

Терміни реалізації всіх цих проектів не називаються.  

 

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті