Ватажок "ДНР" визнав, що жителі окупованого Маріуполя кілька днів не могли додзвонитися до швидкої допомоги

Жителі окупованого Маріуполя кілька днів не могли додзвонитися до служби швидкої допомоги. Цей факт визнав ватажок "ДНР" Денис Пушилін у себе в Телеграм.

"Жителі Маріуполя кілька днів не могли додзвонитися до служби швидкої допомоги за номером 103. Таке неприпустимо!", - написав він.

За словами колаборанта, на оперативній нараді заслухали "міністра охорони здоров'я ДНР" Дмитра Гарцева. Той повідомив, що щойно дізнався про ситуацію, дав команду вжити заходів.

Проблему вирішили дуже хитромудрим способом: фахівці зв'язку перемаршрутизували гарячу лінію швидкої допомоги на центральну диспетчерську в окупованому Донецьку, звідки інформація про виклики надходила на підстанцію швидкої допомоги в Маріуполі. 28 березня прямий зв'язок було нібито відновлено. 

Ватажок "ДНР" зажадав, щоб "подібна ситуація не повторилася!"

 

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті