Ватажок "ДНР" визнав, що видобуток вугілля в регіоні порівняно з показниками до 2014 року знизився в 13 разів, а "СВО" відкинула галузь ще далі

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін визнав, що видобуток вугілля в регіоні після російської окупації 2014 року знизився в 13 разів. Про це він розповів у коментарі російському телеканалу.

"На даний момент ми можемо говорити, що видобувають вугілля 12 вугільних підприємств. Це небагато порівняно з...", - зам'явся колабораціоніст, не бажаючи говорити, що порівнювати треба з 2013 роком, останнім перед російською окупацією частини Донецької області. "З більш сприятливими періодами для цієї галузі", - підібрав він згодом потрібні слова. 

Крім того, він визнав, що з початком "СВО" видобуток вугілля на захоплених шахтах скоротився ще більше. "За 2022-2023 рік у зв'язку з військовими діями ми бачимо зниження видобутку - зараз це близько 3 млн тонн", - зазначив Пушилін.

Як повідомлялося раніше, у 2013 році шахти донецької області підняли на гора 37,5 млн тонн вугілля.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті