Ватажок «ДНР» визнав проблеми з підготовкою до опалювального сезону і назвав тих, хто відстає

У низці так званих «муніципалітетів ДНР» спостерігається відставання з підготовки до опалювального сезону. Про це повідомив ватажок «ДНР» Денис Пушилін 14 жовтня.

«У розрізі муніципалітетів є ще відставання в Горлівці, Макіївці, Ясинуватій, Волноваському, Новоазовському та Мангушському округах - із підготовки котелень; у Донецьку - з теплових мереж; у Єнакієвому та Іловайську - із каналізаційних мереж; у Зугресі - з об'єктів соціальної сфери; у Маріуполі - із підготовки котелень та об'єктів соціальної сфери», - пише “глава ДНР” у своєму ТГ-каналі.

«Усі роботи до моменту подачі теплоносія всі роботи мають бути завершені», - вимагає Пушилін.

Як пишуть місцеві пропагандисти, за нормативами опалення вмикається, коли середньодобова температура протягом п'яти днів не перевищує +8 градусів.

«При цьому остаточне рішення про дату запуску системи ухвалює місцева влада. У Донецьку це традиційно 15 жовтня», - пишуть у “ЗМІ ДНР”.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті