Ватажок "ДНР" визнав незадовільну ситуацію з пасажирським транспортом: автобусів мало, ходять нечасто і в поганому стані

Денис Пушилін визнав незадовільну ситуацію з пасажирським транспортом у Донецьку. Про це йшлося на черговій нараді з керівниками окупаційних адміністрацій. 

Ватажок "ДНР" перерахував велику кількість міських маршрутів і озвучив скарги місцевих жителів. "Громадяни повідомляють про відсутність автобусів, скаржаться на тривале очікування транспорту, великі черги, недотримання графіка руху, неналежний технічний стан автобусів.

Колабораціоніст доручив "провести аналіз роботи громадського транспорту - моніторинг завантаженості маршрутів, якість і безпеку транспортних засобів, інтервали його руху. Оперативно виявити порушення в графіку руху пасажирського транспорту та вжити відповідних заходів".

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Донбас
23.11.2025
17:50

Всеросійська (анти)наукова конференція і передчуття Нюрнберзького трибуналу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбулася так звана «наукова конференція», присвячена боротьбі з неонацизмом, українським, звісно. Оскільки цей пропагандистський захід проводився в «ДНР» вже втретє, його учасники, що називається на біс,...
Країна
20.11.2025
16:05

Житлова програма єОселя для ВПО та мешканців прифронтових територій: нові можливості та пільги

Восени 2025 року уряд суттєво модернізував програму єОселя, зробивши її більш доступною саме для внутрішньо переміщених осіб та мешканців прифронтових територій.
Всі статті