Ватажок «ДНР» вторить Балицькому про новий федеральний округ РФ

Так званий «глава ДНР» Денис Пушилін заявив на російському телебаченні, що окуповані РФ українські території увійдуть до нового федерального округу, але пізніше. Його слова цитують росЗМІ 10 червня.

Таким чином, він підтвердив слова глави окупаційної адміністрації анексованої частини Запорізької області Євгена Балицького, який першим сказав про новий округ РФ на основі окупованих територій.

"Напевно округ буде створено, але пізніше, коли для цього буде створено всі необхідні умови. І, можливо, в іншому складі, ширшому", - припускає Пушилін, додавши, що зараз владі варто сконцентруватися на поточних завданнях.

Як повідомлялося, прессекретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков заявив, що рішення про створення нового федерального округу, до складу якого ввійшли б так звані «ДНР/ЛНР», окуповані частини Запорізької, Херсонської областей і Крим, поки що не ухвалювали.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті