Ватажок "ДНР" вкотре пообіцяв "стримати ціни". Сподівається роздобути дешеві продукти на окупованій частині Херсонської області

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін вкотре пообіцяв "стримати ціни" на окупованій частині Донецької області. Чергові обіцянки він озвучив на нараді з гауляйтерами непідконтрольних законній українській владі міст та селищ, - пишуть сепаратистські ЗМІ.

За його словами, "уряд готує перелік практичних заходів, які сприятимуть стримуванню цін, серед яких збільшення товарообігу із Херсонською областю".

Крім того, "для збільшення оперативності реагування на факти завищення цін до Міжвідомчого штабу у сфері ціноутворення будуть включені голови міст та районів".

Показово, що засоби масової дезінформації "ДНР" визнають, що заходи щодо контролю цін є малоефективними. Ще восени минулого року було відкрито спеціальний чат-бот, створено антирейтинг підприємців, які завищують ціни. Влітку було організовано штаб із ціноутворення. Ватажок ДНР Денис Пушилін неодноразово заявляв, що з січня цього року ціни на продукти в республіці не повинні перевищувати ростовські.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті