Ватажок "ДНР" вкотре пообіцяв "стримати ціни". Сподівається роздобути дешеві продукти на окупованій частині Херсонської області

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін вкотре пообіцяв "стримати ціни" на окупованій частині Донецької області. Чергові обіцянки він озвучив на нараді з гауляйтерами непідконтрольних законній українській владі міст та селищ, - пишуть сепаратистські ЗМІ.

За його словами, "уряд готує перелік практичних заходів, які сприятимуть стримуванню цін, серед яких збільшення товарообігу із Херсонською областю".

Крім того, "для збільшення оперативності реагування на факти завищення цін до Міжвідомчого штабу у сфері ціноутворення будуть включені голови міст та районів".

Показово, що засоби масової дезінформації "ДНР" визнають, що заходи щодо контролю цін є малоефективними. Ще восени минулого року було відкрито спеціальний чат-бот, створено антирейтинг підприємців, які завищують ціни. Влітку було організовано штаб із ціноутворення. Ватажок ДНР Денис Пушилін неодноразово заявляв, що з січня цього року ціни на продукти в республіці не повинні перевищувати ростовські.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті