Ватажок "ДНР" вкотре обурився високими цінами на продукти і вкотре пообіцяв їх зниження

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін визнав факт завищення цін на продукти харчування на окупованих територіях Донецької області. Про це йшлося на оперативній нараді з членами "уряду".

Пушилін зазначив, що асортимент продуктів харчування в торгових точках різноманітний, але ситуація з цінами "як і раніше погана".

"Особливо критичні для людей ціни на м'ясо, птицю, молочну продукцію, сир, масло, яйця, овочі, зелень і фрукти", - визнав він.

"Глава ДНР" доручив голові "уряду" про заходи, що вживаються для стабілізації ситуації з цінами, і про перспективні терміни виходу на рівень цін Ростовської області.

Як повідомлялося раніше, на окупованому РФ Донбасі встановилися аномально високі ціни на продукти харчування і товари першої необхідності. Заходи щодо стримування цін, які регулярно вживає окупаційна влада за підтримки Кремля, не принесли помітних результатів.

 

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті