Ватажок "ДНР" відклав ліквідацію низки "республіканських відомств"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін відклав ліквідацію низки "республіканських відомств". Про це свідчать підписані ним "укази".

Так, відтермінування по завершенню процедур ліквідації отримали "міністерство агропромислової політики", "фонд державного майна", "республіканська антимонопольна служба", "держкомітет з екологічної політики та природних ресурсів".

Після російської анексії частини території окупованого Донбасу низка фейкових "міністерств" і "відомств" мали бути ліквідовані та переформатовані в "управління по ДНР" федеральних органів влади.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті