Ватажок "ДНР" укотре обіцяє цього року розпочати "передпроєктні роботи" з відновлення Донецького аеропорту

За словами Дениса Пушиліна, "попереду багато роботи - і розмінування, і розбір завалів, і експертиза злітно-посадкової смуги", щоб розуміти, що з нею робити, як її ремонтувати".

Він пообіцяв цього року вийти на «передпроєктні та проєктні роботи».

Як повідомлялося раніше, російські окупанти планують "визначити середню вартість ремонту" аеропортів Луганська та Донецька не раніше 2030 року

Донецький аеропорт був повністю зруйнований під час російської, тоді ще гібридної агресії РФ проти України 2014 року. ЗСУ військові тримали його оборону 242 дні. У січні 2015 року маріонеткова влада "ДНР" заявила про встановлення контролю над аеропортом, який на той час був перетворений на руїни.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті