Ватажок «ДНР» розповів, як добре, що російські окупанти знищили всю промисловість Маріуполя: в Азовському морі з'явився осетер

Ватажок «ДНР» Денис Пушили знайшов позитивні сторони в тому, що російські окупанти знищили всю промисловість Маріуполя. Свою думку він виклав нікому не відомим «іноземним журналістам».

«Нарешті місто Маріуполь можна буде назвати курортним містом. Вибудовується інфраструктура рівно таким чином, і ці зміни можна вже побачити як у самому місті, на набережній, так і на аквакультурі Азовського моря, яка вже зараз на очах змінюється. Уже повернувся осетер, чорна ікра вже в Азовському морі», - радісно повідомив він.

На думку Пушиліна, це стало можливим завдяки відсутності скидів у воду відходів з місцевих заводів.

Пізніше з'ясувалося, що «повернувся осетер» не сам, а завдяки випуску в Азовське море російськими рибоводами 14,5 млн особин осетрових, зокрема 6,8 млн особин російського осетра. Про це повідомили в прес-службі Азово-Чорноморської філії «Всеросійського науково-дослідного інституту рибного господарства та океанографії», але «забув» згадати ватажок «ДНР».  

 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.01.2026
16:00

Музей Корсаків у Луцьку: сучасне мистецтво, бізнес і трохи донецьких мотивів

"Вартість цієї роботи – кілька мільйонів доларів, – розповідає керівниця відділу фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків Катерина Михайлюк.
Країна
22.01.2026
10:55

Кадрова ротація воєнного часу: що насправді означають останні призначення у владі

Це найдивніше звільнення. Одні говорять, що це помста за Єрмака, історію з Міндічем, інші – що це прохання Кирила Буданова, бо в них достатньо напружені стосунки (не конфліктні), ще хтось – просто оновлення заради оновлення...
Світ
21.01.2026
10:40

«У визнанні суверенітету РФ над Донбасом нас задовольнить тільки «де-юре». Російські ЗМІ про Україну

Прийнято військово-політичне рішення, що тепер треба вибивати грунт з-під ніг режиму Зеленського і добивати. Треба вводити дезорганізацію не тільки в систему військового управління, а й адміністративно-господарського та соціально-побутового
Всі статті