Ватажок "ДНР" Пушилін зібрався "відновлювати" зруйновану РФ Мар'їнку

Ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив, що рішення про "відновлення" зруйнованої російськими окупантами Мар'їнки ухвалюватимуть пізніше, але воно може бути "позитивним". Про це повідомляють росЗМІ. 

"Рішення щодо відновлення Мар'їнки треба ухвалювати пізніше, з великою часткою ймовірності воно буде позитивним", - заявив Пушилін.

Нагадаємо, як заявив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, українські війська ще перебувають у північній частині зруйнованої росіянами вщент Мар'їнки, проте вже підготували оборонні рубежі під населеним пунктом.

Як повідомлялося, суд в Україні заочно ухвалив обвинувальний вирок щодо так званого "глави "ДНР"" Дениса Пушиліна і призначив йому покарання у вигляді 15 років тюремного ув'язнення.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті