Ватажок "ДНР" Пушилін визнав серйозний дефіцит кадрів в окупованому Маріуполі

Ватажок "ДНР" Пушилін визнав серйозний дефіцит кадрів в окупованому Маріуполі. Про це він розповів в ефірі одного з російських телеканалів.

Найбільш затребуваними є робітники будівельних спеціальностей. "Основний драйвер і в створенні робочих місць, зокрема, це є будівництво і все, що пов'язано з будівництвом", - зазначив він.

Крім того, за словами Пушиліна, місту не вистачає комунальників, працівників медичної сфери і навіть водіїв.

Він також підкреслив, що дефіцит кадрів в окупованому місті відчувається навіть за умови, що промислові підприємства не працюють.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті