Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Проект з підтримки адаптації ветеранів СВО до мирного життя запропонував ввести в ДНР учасник конкурсу »Донбас. СВОї герої«, т.в.о. голови Старобешівського округу Олексій Черкашин», - пишуть місцеві ЗМІ.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Він запропонував запустити пілотний проект за аналогією з федеральними проектами «Земський вчитель», «Земський працівник культури» і «Земський лікар». За задумом ветерана війни проти України, мета цього проекту – «виділення земельних ділянок і, звичайно ж, житлової площі для того, щоб наші ветерани поверталися до мирного життя, інтегрувалися».
Місцеві журналісти пишуть, що ватажок «ДНР» Денис Пушилін цю ідею підтримав.
Тим часом, гіпотетичний проект «Земський учасник СВО» не може бути реалізований за форматом, наприклад, «Земського лікаря». Ідея надавати «земським» фахівцям матеріальну допомогу, земельні ділянки та службове житло покликана згладити дефіцит кадрів у медицині, освіті, соціальній сфері і не передбачає забезпечення будь-якими пільгами за колишні заслуги.
Як повідомлялося, на тлі багатотисячного дефіциту медичних працівників в «ЛНР» повідомили, що за три роки залучили на роботу в сільській місцевості всього 27 «земських» лікарів і фельдшерів.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту