Ватажок "ДНР" для поповнення російської армії наказав створити призовні комісії і велів розшукувати тих, хто "не виконує військовий обов'язок"

На окупованій частині Донецької області створюються призовні комісії для забезпечення призову в російську армію. Про це йдеться в "указі" ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна. 

Зазначається, що в російську армію будуть призвані чоловіки віком до 30 років включно. Для цього в кожному місті та районному центрі будуть утворені місцеві призовні комісії. 

В "указі" зазначено, що "главам адміністрацій, так званих "муніципальних округів" рекомендовано "сприяти військовим комісаріатам" і "взяти під особистий контроль виконання обов'язкового завдання щодо призову громадян на військову службу". Їм також ставиться в обов'язок організувати роботу з розшуку "громадян, які не виконують військовий обов'язок" і щотижня підбивати підсумки цих розшукових заходів.

Translated with DeepL.com (free version)

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті