Ватажок "ДНР" Денис Пушилін повідомив про підписання угоди з Кузбасом, який дає Донбасу дешеве вугілля

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін в ефірі російського телебачення повідомив, що в "республіці" підписано угоду з Кузбасом.  

"У нас дуже багато точок дотику з Кузбасом, саме тому було підписано угоду про співпрацю... Це важлива і потрібна кооперація", - зазначив він. 

Подробиці угоди Пушилін не розкрив. Однак раніше відряджений із РФ "віцепрем'єр уряду ДНР" Владислав Васильєв оголосив, що коксівне вугілля на Донбас завозитимуть із Кузбасу. "Якщо ми говоримо про вугільну галузь, то вона має бути рентабельною. Собівартість видобутку вугілля в Донбасі вища, ніж у Кузбасі. Якщо з Кузбасу привести в Донбас вугілля буде дешевше, то чому б це не зробити?" - виніс він вирок вугільній промисловості Донбасу. 

Як повідомлялося раніше, концепція розвитку вугільної промисловості окупованого Донбасу зводиться до передачі в "оренду" якимось "інвесторам" рентабельних шахт і ліквідації всіх інших.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті