ВАКС ухвалив рішення конфіскувати українські активи друга путіна - олігарха Ротенберга

Вищий антикорупційний суд України (ВАКС) ухвалив рішення конфіскувати українські активи Аркадія Ротенберга, серед яких київський ТРЦ Ocean Plaza. Про це у Телеграм повідомив голова фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді Давид Арахамія.

"Рішення вступить в силу через 10 днів, якщо сторона відповідача не захоче оскаржити його в апеляційному порядку. Але шансів на успіх у них немає. Майно близького друга путіна перейде у власність держави й буде передане в управління Фонду держмайна", - повідомив Арахамія.

"Ми попереджали, що російські олігархи заплатять за злочини проти України. У гру вступають механізми притягнення росіян до юридичної відповідальності. Маємо нарешті міжнародний ордер на арешт путіна, судові вироки проти російських олігархів. Далі буде більше. Ми змусимо їх за все заплатити!", - підкреслив Арахамія.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті