ВАКС дозволив розслідування у відношенні колишнього Першого віце-прем'єр-міністра України

Вищий антикорупційний суд України дозволив антикорупційним органам почати досудове слідство щодо діяльності одного з колишніх Віце-прем'єр-міністрів України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Колишнього чиновника підозрюють у справі щодо заволодіння державними коштами на загальну суму більше 195 млн грн, які передбачалися на фінансування інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки (ч. 5 ст. 191КК України). 

З 2014 року він переховується від правосуддя на території російської федерації. 

Як повідомлялося раніше, ДБР оголосило підозру екс-міністру енергетики Насаліку

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті