"Вагнерівці" в Сєвєродонецьку викрали 2 цивільних (перехоплення ГУР)

В окупованому Сєвєродонецьку "вагнерівці" викрали двох цивільних людей. Про це 15 травня в перехопленій ГУР МО розмові заявила місцева жителька.

"Коротше стояли, і тут під'їхала машина вагнерівців. Я не знаю, де моя Оксана тепер. Коротше Пашу з чуваком, ну вагнерівець сів до Паші в машину, прийняв бл**ь його. Каже, завтра будемо розбиратися, зараз заводь бл**ь машину, а завтра будемо розбиратися", - повідомила в розмові з подругою жінка.

За її словами, "вагнерівці" посадили жінку з чоловіком у свою машину, а цивільний автомобіль - привласнили. Після чого людей відвезли в невідомому напрямку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Енергодарі окупанти викрали чотирьох працівників Запорізької АЕС.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті