"Вагнерівці" не повністю вийшли з Бахмута, інструктують новоприбулих росіян – Маляр

Найманці російської приватної військової компанії "Вагнер" ще не повністю вийшли з Бахмута, вони проводять інструктаж для новоприбулих військових РФ. Про це 3 червня повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, окупанти, які намагаються повністю захопити Донецьку і Луганську області, виснажилися і зараз проводять заміну військ та перегрупування.

Маляр зазначила, що на Бахмутському напрямку ворог намагався повернути втрачені позиції, але не зміг.

"У Бахмуї ситуація умовно стабільна. Ми контролюємо південно-західні околиці міста. "Вагнерівці" остаточно ще не покинули місто. Здійснюють інструкторську роботу з прибулими загонами регулярної армії", - зазначила представниця Міноборони.

Раніше Ганна Маляр заявляла, що підрозділи ПВК замінено на регулярні підрозділи ЗС РФ у передмісті, а в самому ж Бахмуті наразі залишаються "вагнерівці".

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті