"Вагнерівці" не повністю вийшли з Бахмута, інструктують новоприбулих росіян – Маляр

Найманці російської приватної військової компанії "Вагнер" ще не повністю вийшли з Бахмута, вони проводять інструктаж для новоприбулих військових РФ. Про це 3 червня повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, окупанти, які намагаються повністю захопити Донецьку і Луганську області, виснажилися і зараз проводять заміну військ та перегрупування.

Маляр зазначила, що на Бахмутському напрямку ворог намагався повернути втрачені позиції, але не зміг.

"У Бахмуї ситуація умовно стабільна. Ми контролюємо південно-західні околиці міста. "Вагнерівці" остаточно ще не покинули місто. Здійснюють інструкторську роботу з прибулими загонами регулярної армії", - зазначила представниця Міноборони.

Раніше Ганна Маляр заявляла, що підрозділи ПВК замінено на регулярні підрозділи ЗС РФ у передмісті, а в самому ж Бахмуті наразі залишаються "вагнерівці".

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті