В Запорізькій області підірвали залізничні колії, якими окупанти перевозили техніку – Федоров

Залізничної колії, які росіяни використовували на захопленій території Запорізької області для перевезення особового складу і техніки, пошкоджено вибухом 3 червня. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Кілька годин тому залізничні рейки поблизу села Долинське Якимівського району гучно зупинили роботу", - написав Федоров.

Він нагадав, що окупанти використовували залізницю для перевезення особового складу і військової техніки, але тепер у них "мінус один шлях".

Як повідомлялося, наявність російського паспорта на окупованій території Запорізької області, зокрема, в Мелітополі, стала обов'язковою умовою при отриманні ліків, медичної страховки та укладанні договорів на електропостачання.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті