В Ізюмі за час війни загинули щонайменше 500 мирних мешканців

З початку повномасштабної війни росії проти України в Ізюмі загинули майже 500 місцевих жителів. Про це заявив міський голова Валерій Марченко, передає "Суспільне".

"У нас немає інформації щодо наших старостинських округів. Це особливо стосується Кам'янського старостинського округу, де йшли дуже сильні бої. Село Кам'янка розташоване відразу за Ізюмом у бік Слов'янська", - повідомив мер.

Загалом лише в Ізюмі відомо про майже 500 загиблих місцевих жителів. Причому йдеться не лише про тих, хто загинув безпосередньо від російських обстрілів, а й про людей, які не вчасно отримали медичну допомогу.

Нагадаємо, що минулого тижня рашисти обстріляли найбільший район Харкова – в результаті загинули 2 особи, ще 19 отримали поранення.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті