Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
«Газета Washington Post з посиланням на джерела повідомила, що глава МЗС Угорщини Петер Сійярто міг протягом кількох років використовувати перерви в засіданнях, щоб інформувати міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про розмови європейських політиків. Сам Сійярто назвав цю версію фейком», - пише «BBC News. Руссккая служба» 23 березня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зазначається, що офіційний Брюссель дав зрозуміти, що ставиться до цих повідомлень серйозно.
«У понеділок прес-служба Єврокомісії повідомила, що публікації про можливу передачу Угорщиною інформації Росії «викликають занепокоєння», і Брюссель очікує від Будапешта роз'яснень», - пише також «BBC».
Раніше повідомлялося, що викрито угорського співробітника спецслужб, який керував агентурною мережею Будапешта в Закарпатті.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту