В Єнакієве відзвітували про ремонт водогону, який планують завершити в жовтні

В окупованому Єнакієвому відновлюють водогін протяжністю 3,4 кілометра, - повідомляють 5 серпня місцеві «ЗМІ».

«У ДНР під контролем фахівців Технічного замовника ФРТ відновлюють водогін від Єнакіївської фільтрувальної станції до Ново-Стожковського водопровідного вузла», - йдеться в повідомленні. 

Об'єкт призначений для забезпечення водою понад 83 тисяч жителів міст Торез, Шахтарськ і Єнакієве.

«Такий цінний ресурс, як вода, повинен доходити до жителів без втрат. ФРТ сприяє відновленню водопостачання в регіоні, і для цього, зокрема, реконструює ряд водоводів, один з них - довжиною 3,4 км в Єнакієво. На даний момент триває монтаж трубопроводу і установка запірної арматури. Зараз об'єкт готовий на 45%», - цитується гендиректор Фонду розвитку територій Василь Купизін.

Завершення робіт заплановано на жовтень цього року.

Як повідомлялося, путін посперечався з Пушиліним з приводу причин водної катастрофи в «ДНР».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті