У Якутії проти мобілізації водили неузгоджені з владою хороводи

Неузгоджений владою традиційний хороводний круговий танець якутів (осуохай) провели у центрі Якутська на знак протесту проти мобілізації. Про це пишуть регіональні ЗМІ.

Почала осуохай група дівчат, яких підтримали старші жінки. Своїм танцем вони виступали проти мобілізації. Поліцейські спочатку вмовляли учасниць акції йти додому, але потім відійшли убік та не заважали.

Після танцю почалося скандування гасел проти мобілізації. Поліція розпочала затримання.

Антивоєнні гасла та заклики не завадили Громадській палаті Якутії назвати жіночий осуохай "об'єднуючою акцією на підтримку мобілізованих".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті