У Вінниці переселенці з Луганщини можуть звернутися до лікаря безпосередньо у гумштабі (ФОТО)

Переселенці з Луганської області у Вінниці можуть звернутися до лікаря безпосередньо у гуманітарному штабі. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 10 жовтня.

"У гуманітарному штабі в Вінниці відкрито кабінет лікаря загальної практики, – сімейного лікаря КНП "ЦПМСД" міста Рубіжне. – сказано в повідомленні. – Тільки за перший день роботи лікарем і медичною сестрою було прийнято більше 20 пацієнтів".

Уточнюється, що також лікар працює онлайн, бажаючі можуть звернутися за контактним номером телефону (телефон центру 098-174-95-50. – "ОстроВ").

Зазначається, що завдяки наданій гуманітарній допомозі рубіжанські медики мають можливість видавати безпосередньо на прийомі медичні препарати для лікування застуди, гіпертонічної хвороби, нападів стенокардії, шлунково-кишкових захворювань, засоби індивідуального захисту, перев’язувальні матеріали пацієнтам, які потребують відповідної допомоги.

Раніше повідомлялось, що у Вінниці почав працювати гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті