У ЗСУ розповіли, чи є загроза ворожого наступу на Київ

Російський диктатор путін ніколи не відмовиться від намірів захопити всю Україну, включаючи столицю, але наразі немає загрози наступу рашистів на Київ. Про це заявив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв в ефірі єдиного телемарафону 2 жовтня.

"Шанси наступу на Київ є, звичайно. Тому що путін ніколи не відмовиться від своїх намірів захопити Україну і безпосередньо столицю нашої держави. Вона справді перебуває в пріоритетах його злочинних планів", - сказав Наєв.

Однак, на його думку, наразі немає загрози, що росіяни знову спробують наступати на Київ, оскільки накопичення ворогом сил для вторгнення не спостерігається.

"Що буде надалі - це все залежить від рішень путіна, а також від наявності сил і засобів", - сказав Наєв.

Генерал-лейтенант розповів, що зараз ведеться робота, щоб унеможливити повторний наступ окупантів на Київ. За його словами, військові враховують попередній досвід ведення бойових дій у Київському напрямку та роблять усе необхідне для зміцнення оборони.

Нагадаємо, 7 вересня секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що Білорусь поки що не збирається вступати у війну проти України, але загроза повторного наступу РФ на Київ залишається.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті