В уряді Німеччини заявили, що Україна має право бити по Москві дронами

У середу, 31 травня, в уряді Німеччини заявили про право Києва завдати удару по російській території. Про це інформує DW з посиланням на офіційного представника уряду ФРН Штеффена Хебештрайта.

Коментуючи атаку безпілотників на Москву речник заявив: "Міжнародне право дозволяє Україні завдавати ударів по території Росії з метою самооборони".

Водночас Хебестрейт додав, що офіційний Берлін виступає проти використання німецької зброї для таких атак.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Великої Британії Джеймс Клеверлі заявив, що Україна має законне право захищати себе, завдаючи ударів по Москві.

Як повідомлялося, російський диктатор путін вважає, що обстріл дронами Москви - це тероризм.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті