Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"За клопотанням прокурорів Офісу Генерального прокурора накладено арешт на корпоративні права та 25 об’єктів нерухомості підприємств, які є одними з найбільших виробників паперу та картону на території України. Загальна сума арештованого майна становить понад 1 млрд грн.", - йдеться у повідомленні.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
За даними слідства, службові особи цих товариств, бенефіціарним власником яких є громадянин РФ – ексдепутат Держдуми РФ, здійснюючи свою діяльність у 2019-2021 роках на території України ухилилися від сплати податків на загальну понад 132 млн грн та легалізували майно в особливо великих розмірах (ст. 212, ст. 209 КК України).
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється детективами Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту