В Україні 19 листопада очікуються снігопади та ожеледиця

В Україні 19 листопада очікуються складні погодні умови - снігопади та ожеледиця. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

"19 листопада у більшості областей - погіршення погодних умов: у західних областях вночі помірний, вдень невеликий сніг; температура вночі 2-7° морозу, вдень 0-5° морозу; у північних, центральних, східних областях помірний, вночі значний сніг, вдень з переходом у дощ, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, температура вночі 1-6° морозу, вдень близько 0°, на сході країни, місцями в центральних областях 5-10° тепла; у південній частині помірні, вночі значні дощі, температура протягом доби 7-14° тепла. В Україні, крім півдня, на дорогах ожеледиця!", - повідомляють в Укргідрометцентрі.

Зазначається, що вітер буде переважно північно-західний, зі швидкістю 7-12 м/с. У східних та південно-східних областях вдень пориви вітру 15-20 м/с.

Повідомляється також, що 20 листопада очікується послаблення, а 21 листопада знову посилення опадів; коливання температури.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Всі статті