В Україну з неоголошеним візитом прибув президент Південної Кореї з дружиною

Президент Південної Кореї Юн Сук Йоль із дружиною прибули з неоголошеним візитом в Україну. Про це повідомляє агентство Yonhap News з посиланням на канцелярію президента.

За словами старшого секретаря президента зі зв'язків із пресою, Юн і перша леді Кім Кеон Хі прибули в Україну з Польщі напередодні.

Зазначається, що президент Юн уже відвідав місце масових убивств у Бучі під Києвом, а потім побував в Ірпені - житловому районі, який зазнав великомасштабних російських ракетних обстрілів.

Президент Південної Кореї планує покласти вінок до військового пам'ятника, а потім провести зустріч на вищому рівні з президентом України Володимиром Зеленським.

Зазначається, що цей візит завершує двоетапну поїздку, під час якої Юн Сук Йоль раніше побував у Литві на саміті Організації Північноатлантичного договору, а потім у Польщі з офіційним візитом.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті