В Україну вдалось повернути 128 дітей, яких примусово вивезли до РФ

Україна змогла повернути 128 дітей, яких примусово вивезли до росії. Про це заявила начальниця Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу генерального прокурора Юлія Усенко, повідомило "Еспресо" 8 лютого.

"Понад 50 маленьких українців разом з батьками чи вихователями перебувають зараз на території країн Євросоюзу", – сказано в повідомленні

Усенко підкреслила, що у випадку з державою-терористкою звичні інструменти міжнародного права не працюють, відтак для повернення малюків додому необхідні зусилля міжнародної спільноти.

Раніше повідомлялось, що в Україну повернулися двоє депортованих рашистами дітей з Кремінної на Луганщині.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті