В Україну повернули двох дітей 5 і 12 років, вивезених до росії з початку вторгнення

Двох дітей, що були вивезені у росію із тимчасово окупованих територій, вдалося повернути в Україну. Про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомлив у Телеграмі 13 липня.

"5- та 12-річні сестри розлучилися з батьками з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну. Весь час вони перебували з бабусею, яка відмовлялася передавати дітей матері, котра повернулася з полону", - написав він.

За словами Лубінця, після звернення мами дівчаток, Офіс уповноваженого напрацював механізм їх повернення із російською стороною."І, на щастя, все вдалося. Нині сім'я возз'єдналася", - зазначив омбудсмен.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті