В Україну на підконтрольну територію вдалося повернути двох малолітніх дітей із матір'ю

З тимчасово окупованої території вдалося повернути двох маленьких дівчаток разом із матір'ю. Про це 31 липня у Телеграм повідомляє Міністерство реінтеграції окупованих територій.

"На гарячу лінію Мінреінтерграції звернулася жінка з проханням допомогти евакуювати з окупованого села на Херсонщині її доньку та двох маленьких онучок 3 і 5 років. Виїхати самостійно вони не змогли", - йдеться в повідомленні.

За повернення родини взялися представники Мінреінтерграції в тісній співпраці з Громадською спілкою "Українська мережа за права дитини".

"Підготовка маршруту тривала майже 10 днів, а дорога - 5. Наразі діти разом із матір'ю успішно дісталися на контрольовану урядом України територію", - зазначили у міністерстві.

Як повідомлялося, в Україну повернули 16-річного брата українського військовослужбовця з Лисичанська, якого незаконно вивезли в РФ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті