В Україні завтра для населення будуть виключати світло з 7.00 до 20.00

В Україні завтра, 18 грудня,  будуть виключати світло з 7.00 до 20.00. Про це повідомляє Укренерго 17 грудня.

Завтра, 18 грудня, час застосування і обсяг обмежень будуть такими:

Для побутових споживачів:

   • 07:00 – 20:00 — пів черги відключень

Для промисловості і бізнесу:

   • 07:00 – 20:00 — застосування графіків обмеження потужності

"Причина обмежень — пошкодження енергообʼєктів внаслідок трьох російських ракетно-дронових атак у листопаді-грудні", - пишуть енергетики, додавши, що ремонтні роботи на енергооб’єктах тривають.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті