В Україні запустили два експериментальні проєкти, які стосуються ветеранів та військовослужбовців

Кабінет Міністрів України запустив два експериментальні проєкти з комплексної послуги формування життєстійкості для ветеранів і соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 3 жовтня.

"Перший — це надання нової соціальної комплексної послуги — формування життєстійкості. Вона включає в себе соціально-психологічну допомогу, формування та розвиток соціальних навичок та умінь, сприяння адаптації та інше", - зазначив Шмигаль.

Прем'єр-міністр додав, що отримати послугу зможе кожен ветеран, його родина або ж група людей.

Також Денис Шмигаль повідомив, що другий проєкт — це соціальний супровід військовослужбовців та членів їхніх сімей у військових частинах.

"Ідеться про психосоціальну підтримку для зміцнення родин, допомогу в оформленні документів, допомогу в комунікації з державною та місцевою владою" – додав голова уряду.

Як повідомлялось раніше, Міноборони України збільшило перелік військовослужбовців, які отримують додаткову винагороду.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті