В Україні за програмою єВідновлення розпочинаються виплати коштів на капремонт пошкодженого житла

В Україні за програмою єВідновлення розпочинаються виплати коштів на капітальний ремонт пошкодженої житлової нерухомості. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 12 грудня, - повідомляє "Урядовий портал".

Максимальні виплати, за словами Шмигаля, - 350 тис. грн для квартири та 500 тис. грн - для приватного будинку.

"Розширюємо можливості для подання заявок на участь у єВідновленні. Тепер це можна зробити не лише через "Дію", але й через ЦНАП та нотаріусів. Це збільшить коло учасників програми", - додав прем’єр-міністр.

Як відзначив глава уряду, загалом уже понад 26 тис. родин отримали гроші на ремонт свого житла. Загальна сума виплат за програмою - більш як 2 млрд грн.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті