В Україні з’явиться сучасний реабілітаційний центр для військових

Міноборони разом з RECOVERY підписали меморандум, в рамках якого буде зроблено реконструкцію реабілітаційного центру для українських військових. Про це повідомляє Міноборони України у Телеграм 7 грудня.

"Міністерство оборони України і всеукраїнський проєкт RECOVERY домовилися про партнерство та співпрацю. В рамках спільного проєкту запланована реконструкція найбільшого реабілітаційного центру для військовослужбовців в одній із областей України", - зазначається у повідомленні.

У Міноборони додали, що місце розташування майбутнього проєкту не розголошується з міркувань безпеки.Заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова заявила, що сьогодні було зроблено ще один крок для створення сучасної системи реабілітації військовослужбовців.

"Сподіваюсь, що співпраця із благодійними організаціями буде розширюватись і якомога більше чоловіків і жінок будуть повертатись до лав Збройних сил або додому здоровими", - зазначила Калмикова.

Повідомляється, що заклад зможе надавати допомогу понад 100 захисникам та захисницям одночасно.

"Надсучасний центр буде створено за світовими стандартами інклюзивності й технологічності, йому на сьогодні немає аналогів в Україні", - зазначила керівниця проєкту RECOVERY та членкиня правління "Фонду Віктора Пінчука" Світлана Гриценко.

Як повідомлялось раніше, в реабілітації нацгвардійців фахівці задіяли іпотерапію.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті