В Україні визначили дати проведення мультипредметного тесту

В Україні мультипредметний тест для абітурієнтів у 2023 році відбудеться у дві сесії. Про це розповіли у Міністерстві реінтеграції.

Перша сесія запланована у період з 5 по 23 червня, а друга - з 11 по 24 липня. 

Для того, аби зареєструватися на основну сесію, абітурієнти мають з 3 квітня до 3 травня створити персональні е-кабінети та подати необхідні документи для участі. У випадку, якщо через поважні причини абітурієнти не змогли зареєструватися у ці дати, для них створено можливість реєстрації у період з 5 по 12 червня. 

Результати першого етапу НМТ можна буде переглянути у персональних е-кабінетах до 28 червня, другого – до 29 липня.

Як повідомлялося раніше, у Міносвіти опублікували правила вступу до ВНЗ у 2023 році

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті