В Україні визначили дати проведення мультипредметного тесту

В Україні мультипредметний тест для абітурієнтів у 2023 році відбудеться у дві сесії. Про це розповіли у Міністерстві реінтеграції.

Перша сесія запланована у період з 5 по 23 червня, а друга - з 11 по 24 липня. 

Для того, аби зареєструватися на основну сесію, абітурієнти мають з 3 квітня до 3 травня створити персональні е-кабінети та подати необхідні документи для участі. У випадку, якщо через поважні причини абітурієнти не змогли зареєструватися у ці дати, для них створено можливість реєстрації у період з 5 по 12 червня. 

Результати першого етапу НМТ можна буде переглянути у персональних е-кабінетах до 28 червня, другого – до 29 липня.

Як повідомлялося раніше, у Міносвіти опублікували правила вступу до ВНЗ у 2023 році

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті