В Україні внаслідок повномасштабної агресії РФ загинула вже 601 дитина: найбільше дітей постраждало на Донеччині

"Більше ніж 2390 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. Станом на ранок 12 березня 2025 року, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 601 дитина загинула та понад 1788 отримали поранення різного ступеня тяжкості", -  повідомляє Офіс генерального прокурора у Фейсбуці 12 березня.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 625, Харківській - 468, Херсонській - 198, Дніпропетровській - 202, Київській - 136, Запорізькій - 167, Миколаївській - 118.

Так, 11 березня внаслідок обстрілу с. Рівне Донецької області загинули двоє хлопчиків віком 13 та 11 років, а також поранення отримав 14-річний хлопець.

8 березня через обстріл Дружківки Донецької області була травмована 15-річна дівчина.

7 березня внаслідок обстрілу Краматорська постраждала 7-річна дівчинка. Того ж дня внаслідок обстрілу с. Покровське Миргородського району Полтавської області постраждала 15-річна дівчина.

Також 7 березня внаслідок обстрілу Добропілля Донецької області дістали травми різного ступеню 7 дітей - дівчатка віком 9, 14, 16 та 17 років і хлопчики віком 10 років та двоє 11-річних.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті