В Україні відповіли Маску на мем про Зеленського

Понад 34 тисячі засуджувальних коментарів набрав пост власника соцмережі Х (колишній Twitter) Ілона Маска, який сьогодні, 2 жовтня, опублікував на своїй сторінці фотоколаж із президентом України Володимиром Зеленським, - пише "Радіо Свобода".

Фотографію Зеленського з напруженим виразом обличчя Маск (або безіменний автор колажу) супроводив підписом: "Коли минуло вже п'ять хвилин, а ти досі не попросив мільярд доларів допомоги".

Пост Маска за перші кілька годин після публікації набрав понад 34 тисячі коментарів. Більшість із них засуджують мем. Користувачі пишуть про необхідність підтримки воюючої України і нагадують Маску, що пакети військової допомоги - це вкладення в американський військово-промисловий комплекс, тобто в економіку США.

Вони теж публікують колажі: Маск у формі російської армії, Маск у вигляді песика на повідку у глави росії путіна і такий самий портрет Маска, але з підписом: "Коли минуло вже п'ять хвилин, а ти досі не сказав жодної дурниці".

Верховна Рада України в тій самій соцмережі Х опублікувала аналогічний колаж з обличчям Маска і підписом: "Коли ти вже п'ять хвилин не розповсюджуєш російську пропаганду", але пізніше цей пост було видалено.

Видання Бі-бі-сі назвало викладений Маском мем "таким, що межує з образою".

Український публіцист Михайло Ткач звернувся до Маска з відкритим листом "Порятунок світу - це не бізнес".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті